O firmie

antykwariat historiconAntykwariat HISTORICON został założony przez p. Arkadiusza Pawłowskiego, długoletniego rzeczoznawcę antykwarycznego.

Zajmujemy się kupnem, sprzedażą oraz pośrednictwem w transakcjach numizmatów, białej broni, starych dokumentów oraz umundurowania, ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów związanych z historią polskiej wojskowości.

Usługi dla kolekcjonerów

Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług kolekcjonerom, miłośnikom historii oraz osobom pragnącym zbyć znajdujące się w ich posiadaniu cenne pamiątki.

Wychodzimy z założenia, iż czynnikiem najbardziej ograniczającym rozwój handlu antykwarycznego na serwisach aukcyjnych, takich jak Allegro, czy E-bay, jest zalew rynku kopiami i fałszerstwami.

Oferta firmy HISTORICON stanowi rozsądną alternatywę dla kolekcjonerów chcących mieć pewność, że kupowane przez nich za pośrednictwem internetu przedmioty są oryginalne.

Szczegółowe informacje na temat prowadzonej przez nas działalności znajdziecie Państwo na stronie głównej w rubrykach: DLA KUPUJĄCYCH, DLA SPRZEDAJĄCYCH oraz INNE USŁUGI.